bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2016
  • wyświetleń: 13053

Nie masz pracy? Straż graniczna poszukuje nowych funkcjonariuszy

Śląski Oddział Straży Granicznej rozpoczyna z dniem 21 października rekrutację kandydatów do służby. W 2017 roku planuje przyjąć w swoje szeregi 30 osób.

Nowi funkcjonariusze będą pełnić służbę w Placówkach Straży Granicznej w Opolu, Rudzie Śląskiej, Bielsku-Białej i Katowicach-Pyrzowicach.

W Straży Granicznej służbę może pełnić osoba: posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie, o nieposzlakowanej opinii, niekarana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystająca z pełni praw publicznych, posiadająca co najmniej średnie wykształcenie, posiadająca zdolność psychiczną i fizyczną do służby, gotowa podporządkować się szczególnej dyscyplinie, dająca rękojmię zachowania tajemnicy, posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej, która w dniu przyjęcia do służby nie przekroczyła wieku 35 lat, która podda się procedurze kwalifikacyjnej i zda egzamin w jednym z ośrodków szkolenia Straży Granicznej.

- Wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji zapraszamy do osobistego składania ofert do 21 grudnia 2016 roku. Oferty należy składać w siedzibie Śląskiego Oddziału Straży Granicznej w Raciborzu, w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 9.00 do 15.00 - informuje kpt. SG Katarzyna Walczak rzecznik prasowy Komendanta Śląskiego Oddziału Straży Granicznej.

Szczegóły naboru do służby na stronie Śląskiej Straży Granicznej. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 032/414-42-74, 32/414-41-29, 32/414-43-78 oraz pod adresem e-mail: nabor.slaski@strazgraniczna.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.