Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 września 2016
  • wyświetleń: 17180

Otwarcie kolejnego sklepu sieci Lidl. Można wygrać kosze z produktami

22 wrzeœśnia o godzinie 8:00 przy ul. Gorkiego 1 otwarty zostanie trzeci sklep sieci Lidl w Bielsku-Białej. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w konkursie. Do wygrania trzy kosze z produktami sieci Lidl.

lidl otwarcie
Otwarcie sklepu sieci Lidl w Tychach · fot. tychy.info


Z okazji nowego otwarcia zorganizowane zostaną m.in animacje i zabawy dla dzieci. Na klientów czekać będzie grillowy poczęstunek oraz aromatyczna kawa. Sklep sieci Lidl w Bielsku-Białej zlokalizowany przy ul. Gorkiego 1 ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1200 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. W okresie od czwartku 29 września do środy 5 października wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

- Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki w Bielsku-Białej - podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30 XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70 XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 9000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 550.

kosz
Do wygrania trzy kosze z produktami sieci sklepów Lidl · fot. materiały prasowe


Konkurs

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.