Reklama

Wiadomości

  • 21 listopada 2011
  • 27 listopada 2011
  • wyświetleń: 2680

Dzień Otwarty hospicjum

Za nami:

W ramach VIII Ogólnopolskiej Kampanii „Hospicjum to też Życie”, pod hasłem „Podaruj swój czas” - Hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na „Dzień Otwarty”.

W czasie Dnia Otwartego hospicjum pragnie zachęcić osoby dojrzałe do solidarności z ludźmi potrzebującymi wsparcia, zarówno w hospicjach, domach opieki długoterminowej, jak i w domach prywatnych (tzw. wolontariat sąsiedzki), pokazać wagę tego typu działalności, różnorodność jej form i uzmysłowić wielką satysfakcję, którą może przynosić.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 27 listopada o 16.30 w salce na plebanii przy kościele NMP Królowej Polski w Bielsku-Białej, ul. NMP Królowej Polski 15 (Księża Salwatorianie). Natomiast w godzinach od 9.00 do 14.00 dyżurować będą tutaj wolontariusze Hospicjum, udzielając wyczerpujących informacji o jego działalności. Szczegóły także na stronie www.hospicjum.sds.pl.

new / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.