Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 4594

Dwaj bielszczanie zaatakowali na ulicy 32-letniego mężczyznę

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali drugiego ze sprawców rozboju, do którego doszło 26 lipca na bielskiej ul. Bohaterów Warszawy. Dwaj bielszczanie - 49-latek i jego 36-letni wspólnik zaatakowali na ulicy 32-letniego mężczyznę.

Napastnicy pobili mężczyznę i ukradli mu telefon komórkowy oraz złoty łańcuszek. Śledczy poszukiwali sprawców. W zeszłym tygodniu zatrzymali starszego z nich. W czasie jego przeszukania odnaleźli skradziony telefon komórkowy. 49-letni bielszczanin usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące.

Policjanci w dalszym ciągu poszukiwali drugiego ze sprawców napaści. Mężczyzna wiedział, że może być poszukiwany i celowo się ukrywał. W czwartek 36-letni mieszkaniec Bielska-Białej został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty. Dzisiaj o jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd. Za rozbój zatrzymanym grozi teraz do 12 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.