bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2639

1600 bielskich rodzin uczestniczy w miejskim programie Rodzina Plus

Miejski Program Rodzina Plus skierowany do rodzin wielodzietnych, zastępczych oraz rodzinnych domów dziecka cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Bielska-Białej. W ciągu sześciu lat funkcjonowania Programu z jego oferty skorzystało ponad 10 tys. osób. Obecnie w Programie uczestniczy ponad 7900 osób tj. 1600 rodzin.

Jedną z największych zalet Programu Rodzina Plus jest możliwość korzystania przez osoby posiadające kartę rodzina+ ze zniżek oferowanych zarówno przez jednostki miejskie, jak również przez przedsiębiorców prywatnych.

Obecnie w Programie uczestniczy 80 partnerów oferujących rozmaite zniżki na swoje usługi lub towary. Są to przedsiębiorcy zarówno lokalni jak i ogólnopolscy. Wszystkim Partnerom należą się wielkie podziękowania za swój wkład w pomoc rodzinom wielodzietnym i promocję takiego modelu rodziny. Katalog ulg i zwolnień oferowanych przez Partnerów Programu dla posiadaczy karty rodzina + dostępny jest na stronie internetowej.

Przedsiębiorców wyrażających chęć pomocy rodzinom wielodzietnym, zastępczym oraz rodzinnym domom dziecka zachęcamy do przystąpienia do programu poprzez kontakt: Wydział Polityki Społecznej tel. 33 4971 493, www.rodzinaplus.pl, e-mail: rodzinaplus@bielsko-biala.pl.

Niezależnie od karty rodzina+ przeznaczonych dla bielskich rodzin funkcjonuje ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Przedsiębiorców wyrażających chęć zostania partnerem Karty Dużej Rodziny zapraszamy na stronę internetową.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.