Wiadomości

  • 24 czerwca 2016
  • 26 czerwca 2016
  • wyświetleń: 22668

Gliwiczanka poszukuje bohatera z Bielska-Białej. Chce mu podziękować

Pani Anna z Gliwic zwróciła się do nas z nietypową prośbą. Młoda kobieta pragnie podziękować mężczyźnie, najprawdopodobniej mieszkańcowi Bielska-Białej, który pomógł jej uciec przed agresywnym napastnikiem.

gliwice
fot. Miasto Gliwice


W czwartek około godziny 18.40 na ulicy Toszeckiej w Gliwicach pijany mężczyzna zaatakował młodą gliwiczankę. - Na początku mnie zaczepiał i szyderczo się uśmiechał, potem zaczął mnie gonić. Nie wiedziałam gdzie miałam uciec. Wybiegłam na ruchliwą ulicę i machałam, żeby ktoś mi pomógł. Na szczęście zareagował pewien mężczyzna, który szybko otworzył auto i pozwolił mi wejść do środka - relacjonuje pani Anna.

Przestraszona mieszkanka Gliwic nie zdołała podziękować mężczyźnie. - Piszę do Państwa, bo wiem, że samochód miał rejestrację rozpoczynającą się od "SB". Poszukuje tego Pana, bo mu chce podziękować za ratunek - dodaje gliwiczanka, która o całym zdarzeniu poinformowała naszą redakcję.

Osobę, która pomogła pani Annie, prosimy o kontakt pod adresem redakcja@bielsko.info.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.