bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 maja 2016
  • wyświetleń: 3306

Policja podsumowała długi weekend na bielskich drogach

Więcej patroli, częstsze kontrole trzeźwości, prędkości i stanu technicznego pojazdów - tak wyglądał kolejny długi majowy weekend dla policjantów z ruchu drogowego, którzy czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących.

Na bielskich drogach doszło w tym czasie do 1 wypadku i 37 drobnych stłuczek. Do jedynego wypadku doszło w niedzielę 29 maja około godziny 6.10 w Bielsku-Białej na drodze S-69. Z ustaleń wynika, że 35-latka kierująca Fiatem Punto utraciła panowanie nad samochodem i wjechała w barierę energochłonną. Kierująca doznała urazu głowy. Podróżujący z nią synowie w wieku 18 i 7 lat nie odnieśli żadnych obrażeń ciała.

Ponadto policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Zatrzymani stracili już prawa jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi im do 2 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.