bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3597

Debata o przyszłości spalarni Szpitala Wojewódzkiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia" podaj

W środę 27 kwietnia w auli Szkoły Mistrzostwa Sportowego BTS Rekord przy ul. Startowej 29 odbędzie się spotkanie poświęcone spalarni Szpitala Wojewódzkiego. Początek debaty o godzinie 18.00.

spalarnia protest
Spotkanie organizują członkowie grupy "Bielszczanie przeciw spalarni" · fot. bielsko.info


- Zapraszamy do rozmowy, żeby każdy mógł przedstawić swoje racje. Czy zaproszeni przez nas Goście zaszczycą nas swoją obecnością, wykorzystają możliwość dialogu społecznego, na który każda władza tak lubi się powoływać? Proszę bardzo, drzwi szeroko otwarte! To się liczy, a nie kampanie wyborcze - informuje społeczność "Bielszczanie przeciw spalarni".

O udział w spotkaniu zostali poproszeni: prezydent Bielska-Białej - Jacek Krywult, dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej - Ryszard Batycki, przewodniczący Rady Miejskiej - Jarosław Klimaszewski, przewodnicząca Komisji Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska - Monika Połatyńska, Marszałek Województwa Śląskiego - Wojciech Saługa, Wicemarszałek Województwa Śląskiego - Aleksandra Skowronek, przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego - Grzegorz Wolnik, organizacja Zero Waste Europe - Piotr Głuszyński.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Spalarnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Spalarnia" podaj