bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2016
  • 16 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 3978

Rozdadzą kilka tysięcy sadzonek roślin

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

16 kwietnia w Centrum Handlowym Sarni Stok odbędzie się w godz. 9.00-17.00 kolejna zbiórka surowców wtórnych. Na uczestników akcji czeka 5000 sadzonek drzew i 4000 sadzonek kwiatów.

drzewko za surowce
Rozdadzą kilka tysięcy sadzonek roślin · fot. Arka


- Zachęcamy wszystkich do zbiórki surowców wtórnych, które 16 kwietnia będzie można wymienić na sadzonki drzew lub kwiatów. Każdy, kto przyniesie do CH Sarni Stok - 20 puszek lub 20 butelek (PET lub szklanych), a także 10 kg makulatury otrzyma od leśników sadzonkę drzewka - mówi Wojciech Owczarz, prezes Fundacji Ekologicznej Arka. Podczas akcji będą także zbierane elektrośmieci.

Zebrane surowce zostaną sprzedane, a za środki organizatorzy zakupią rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach akcji www.rowerpomaga.pl. Partnerami akcji są Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach, Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj