bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2016
  • 25 marca 2016
  • wyświetleń: 2633

Produkty Regionalne w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Wszystkich miłośników zdrowego i dobrego jedzenia oraz ręcznie robionych produktów regionalnych, ceniących sobie wysoką jakość produktów, Sarni Stok zaprasza na kolejną, tym razem świąteczną edycję Targów Produktów Regionalnych, która odbędzie się w dniach 21-25 marca.

Produkty Regionalne w Sarnim Stoku


Targi Produktów Regionalnych organizowane są regularnie od 2007 roku zyskując coraz większą rzeszę zwolenników. Podczas targów wystawcy mają możliwość zaprezentować swoje unikatowe produkty oraz zyskać Klientów ceniących zarówno smak, jak i doskonałą jakość. Wśród oferowanych produktów znaleźć można: wędliny wytwarzane według tradycyjnych receptur, pieczywo na naturalnych zakwasach, ciasteczka, domowe przetwory, naturalne miody, wędzone ryby, oscypki, naturalne przyprawy, aromatyczne kawy, wykwintne wina oraz rękodzieło artystyczne - koronka koniakowska, obrusy, firany itp.

Targi Produktów Regionalnych odbywają się w jeden weekend każdego miesiąca, w godzinach otwarcia Centrum. Najbliższe świąteczne Targi będą trwały aż 5 dni - od poniedziałku, 21 marca do piątku, 25 marca w godzinach od 9.00 do 21.00.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj