bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 grudnia 2015
  • 5 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1085

Mikołaj dla czworonogów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj

Za nami:

Mikołaj dla Czworonogów to impreza, która w tym roku odbędzie się już po raz czwarty. Każdy właściciel czworonoga otrzyma w tym dniu upominki od sponsorów. Będzie również okazja, by złożyć swoje dary dla bezdomnych zwierzaków z bielskiego schroniska.

Mikołaj dla czworonogów


Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 5 grudnia w Salonie Firmowym Nakarm Pupila w Karpackim Centrum Handlowym. Można przynieść swoje dary, można też w specjalnych cenach zakupić towar w tym dniu z przeznaczeniem dla zwierzaków najbardziej potrzebujących. Podczas Mikołaja dla Czworonogów mnóstwo artykułów będzie w obniżonych cenach. Na wszystkich czeka również słodki poczęstunek.

Imprezę uświetnią swoją obecnością m.in. Katarzyna Pisarska, Czysty Zwierz (porady groomerskie), Polskie Centrum Dogoterapii, wolontariusze ze schroniska Reksio w Bielsku Białej oraz przedstawiciele firm zajmujących się produkcją karm dla psów i kotów.

BM / bielsko.info, źródło: Materiały promocyjne organizatora

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "schronisko" podaj