bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 listopada 2015
  • wyświetleń: 4263

Wyróżnienie dla prezesa ZGO

Wiesław Pasierbek, prezes zarządu Zakładu Gospodarki Odpadami w Bielsku-Białej, został Dyrektorem Roku w konkursie redakcji "Przeglądu Komunalnego" oraz Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast.

wiesław pasierbek
Prezes ZGO Bielsko-Biała - Wiesław Pasierbek · fot. bielsko.info


- Prezes Pasierbek wprowadził w ZGO w Bielsku-Białej szereg efektywnych rozwiązań organizacyjnych, technicznych oraz technologicznych. Dzięki temu zakład należy do najnowocześniejszych w kraju instalacji do odzysku i sortowania odpadów komunalnych zmieszanych oraz zbieranych selektywnie. Prowadzi działalność zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, dbając o spełnienie najwyższych standardów środowiskowych. W trakcie prezesury Wiesława Pasierbka zakład stał się też jednym z pierwszych, który posiadał podczyszczalnię odcieków składowiskowych metodą MBR. Obecnie na terenie ZGO realizowana jest inwestycja, mająca na celu hermetyzację całego procesu kompostowania - tak swój wybór argumentuje portalkomunalny.pl.

Wiesław Pasierbek jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz studiów podyplomowych na uczelniach: SGAiZ w Warszawie (Master of Business Administration), PŚ w Gliwicach (Gospodarka Odpadami) oraz AGH w Krakowie (Inżynieria Środowiska).

ab / bielsko.info, źródło: portalkomunalny.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.