bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 listopada 2015
  • wyświetleń: 4339

Grozili zrzuceniem z wiaduktu

Dwaj młodzi mężczyźni zaatakowali 19-latkę na wiadukcie przy ulicy Kwiatkowskiego. Grozili, że zrzucą ją z wiaduktu, jeśli nie da im pieniędzy. Wystraszona kobieta przekazała sprawcom 100 zł. Krótko po tym zdarzeniu policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali napastników

Kobieta wracała wieczorem z pracy. Na wiadukcie przy ulicy Kwiatkowskiego została zaatakowana przez dwóch młodych mężczyzn. Napastnicy zażądali pieniędzy. Grozili pokrzywdzonej, że jeśli ich nie dostaną, zrzucą ją z wiaduktu. Ofiara w obawie o swoje życie, oddała napastnikom 100 zł. Kiedy sprawców nie było już w pobliżu, zaalarmowała o zdarzeniu stróżów prawa.

Policjanci poszukiwali napastników. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć dwaj bielszczanie w wieku 19 i 27 lat. Kilka godzin później zatrzymali sprawców. Po nocy spędzonej w policyjnej celi, sprawcy usłyszeli zarzuty. Starszy z nich został przewieziony do aresztu, gdzie spędzi najbliższe miesiące za pobicie, którego dopuścił się w zeszłym roku. Wobec młodszego, prokurator zastosował policyjny dozór.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.