Wiadomości

  • 16 listopada 2015
  • 18 listopada 2015
  • wyświetleń: 4486

Produkty regionalne w Sarnim Stoku

Za nami:

Wszyscy miłośnicy zdrowego i dobrego jedzenia, ceniący sobie wysoką jakość produktów, mogą wziąć udział w wakacyjnej edycji Targów Produktów Regionalnych, która odbędzie się w weekend 20-22 listopada.

Produkty regionalne w Sarnim Stoku


Targi Produktów Regionalnych organizowane są regularnie od 2007 roku zyskując coraz większą rzeszę zwolenników. Podczas targów wystawcy mają możliwość zaprezentować swoje unikatowe produkty oraz zyskać Klientów ceniących zarówno smak, jak i doskonałą jakość. Wśród oferowanych produktów znaleźć można: wędliny wytwarzane według tradycyjnych receptur, pieczywo na naturalnych zakwasach, domowe przetwory, naturalne miody, oscypki, kawy, przyprawy oraz pyszne słodkości.

Targi Produktów Regionalnych odbywają się w jeden weekend każdego miesiąca, w godzinach otwarcia Centrum, tj. od piątku do soboty w godzinach 9.00 - 21.00, w niedzielę w godzinach 10.00 - 20.00.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj