bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 4 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 3271

Czołowe lokaty w akrobatyce

W dniach od 26 do 27 marca w hali LKS „Beskid” w miejscowości Brenna - odbył się Puchar Polski w akrobatyce sportowej, skokach na ścieżce i trampolinie.

Akrobatyka sportowa
fot. UM Bielsko-Biała


Startowało około 300 zawodników reprezentując 29 klubów z Polski. W gronie startujących pojawiła się śmietanka polskiej akrobatyki sportowej, która na światowych arenach zajmuje czołowe miejsca. W szranki rywalizacji stanęły między innymi młodziutkie zawodniczki klubu sportowego „Start” Bielsko-Biała, trójka dziewcząt w debiutującym składzie: Staszkiewicz Katarzyna; Jurczek Małgorzata, Kocemba Joanna oraz dwójka dziewcząt : Kusznierewicz Klaudia; Izabella Socha.

Pomimo licznej grupy zawodników startujących w tych kategoriach sportowych ( 8 dwójek i 14 trójek ) - bielskie akrobatki po dwudniowych zmaganiach zdeklasowały swoje koleżanki z innych klubów. Efekt końcowy zawodów i miejsca na podium akrobatek - wzbudziły zadowolenie na twarzach trenerów akrobatek Anetty Nosowicz oraz Janusza Kruka. Trzecie miejsce klasy pierwszej sportowej w konkurencji trójka kobiet zdobyły: Katarzyna Staszkiewicz, Jurczek Małgorzata i Joanna Kocemba. Drugie miejsce klasy pierwszej sportowej w konkurencji dwójka kobiet zdobyły: Kusznierewicz Klaudia i Izabella Socha.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.