bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 29 marca 2013
  • wyświetleń: 1619

Akrobaci Startu stanęli na podium

W rozegranych w minionym weekend w Mikołowie ogólnopolskich zawodach akrobatycznych "Pierwszy Sportowy Krok" reprezentanci KS Start Bielsko-Biała wywalczyli cztery medale.

akrobatyka
Akrobaci Startu stanęli na podium · fot. UM Bielsko-Biała


Najlepsi okazali się: Grzegorz Laszczak, Bartłomiej Hałat, Tomasz Gałka i Miłosz Szmytkowski w rywalizacji czwórek chłopców. Ci sami zawodnicy wystartowali także w konkurencji dwójek chłopców, w której Laszczak z Gałką uplasowali się na drugim miejscu, a Hałat i Szmytkowski na trzecim.

Najliczniej obsadzona była konkurencja dwójek dziewcząt, w której wystartowały Wiktoria Pazik i Justyna Pytko. Bielszczanki zaprezentowały najtrudniejsze elementy układów całych zawodów, ale minimalny błąd kosztował je stratę punktów. Musiały się więc zadowolić drugim miejscem.

- Ciężka i systematyczna praca na treningach daje efekty - mówi Anetta Nosowicz. - Naprawdę niewiele brakuje już do perfekcyjnego opanowania układu, a wtedy dziewczyny będą mogły sięgać po najwyższe miejsca w Polsce. Wierzę, że już niedługo taki moment nastąpi.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.