Reklama

Sport

  • 15 listopada 2023
  • wyświetleń: 2496

Podbeskidzie zwalnia trenera. "Dziękuję kibicom, którzy pokazali miłość do drużyny"

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała poinformowało o rozwiązaniu kontraktu z trenerem Grzegorzem Mokrym. Z klubu odchodzi także jego asystent Donatas Vencevičius.

Grzegorz Mokry, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała
Grzegorz Mokry nie jest już trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała · fot. KR


- Z powodu niesatysfakcjonujących wyników, z żalem podjęliśmy decyzję o konieczności poszukania nowych rozwiązań szkoleniowych - czytamy w klubowym komunikacie.

Znajdują się w nim także słowa trenera Grzegorza Mokrego skierowane do kibiców klubu:

Drużynie i osobom pracującym w klubie miałem okazje podziękować za wspólna pracę. Chciałem podziękować również kibicom, którzy wielokrotnie w tym sezonie pokazali miłość do drużyny na dobre i na złe. Byli z nami po każdym słabszym meczu jak również potrafili docenić dobrą grę na własnym stadionie. Głęboko wierzę, że niejednokrotnie będą świętować sukcesy Górali.


Klub podziękował trenerowi za wkład w budowę drużyny "oraz momenty radności, jakie doświadczyliśmy w tym sezonie".

Następcą Mokrego, według doniesień medialnych, zostanie Pavol Stano. Najbliższy mecz ligowy Górale zagrają 24 listopada, gdy na wyjeździe podejmą Chrobrego Głogów. W trakcie trwającej przerwy na mecze reprezentacji zmierzą się jednak w sparingu z Cracovią - ta towarzyska potyczka została zaplanowana już na piątek, 17 listopada na terenie Cracovia Training Center w Rącznej pod Krakowem.

Klub spod Klimczoka obecnie zajmuje 17., przedostatnie miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. W tym sezonie zanotował tylko dwa zwycięstwa, siedem remisów i sześć porażek.

kr / bielsko.info

źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.