Sport

  • 14 czerwca 2023
  • wyświetleń: 1061

Lekkoatleci Just Team z kolejnymi udanymi startami

W ostatni weekend zawodnicy Just Team Bielsko-Biała startowali w dwóch imprezach lekkoatletycznych odbywających się daleko od rodzinnego miasta.

Kamil Herzyk
Kamil Herzyk · fot. Just Team Bielsko-Biała


Podczas 51. Memoriału Józefa Żylewicza - Grand Prix Gdańska, który odbył się w Gdańsku 10 czerwca, Kamil Herzyk w biegu na 800 m pobił swój rekord życiowy - 1:51.96 - i brakuje mu zaledwie 0,16 do I klasy sportowej.

Reprezentacja Polski w słoweńskim Ptuj
Reprezentacja Polski w słoweńskim Ptuj · fot. Just Team Bielsko-Biała


11 czerwca, podczas międzynarodowego meczu lekkoatletycznego U18 Polska-Czechy-Węgry-Słowacja-Słowenia w słoweńskim Ptuj, bardzo dobry debiut w reprezentacji Polski zanotowała Jagoda Żukowska, która indywidualnie zajęła 4. miejsce oraz zdobyła brązowy medal w sztafecie szwedzkiej.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.