Wiadomości
- 9 kwietnia 2025
- wyświetleń: 1578
Agnieszka Pastor z Just Team triumfuje w Biegu o Złote Gacie na 5 km
Agnieszka Pastor, utalentowana zawodniczka i ceniona trenerka klubu lekkoatletycznego Just Team Bielsko-Biała, może pochwalić się kolejnym sukcesem - zdobyła pierwsze miejsce w zawodach biegowych, które odbyły się w Brzeszczach.

W rozegranym 6 kwietnia w Brzeszczach Biegu o Złote Gacie, Agnieszka Pastor, reprezentująca barwy Just Team Bielsko-Biała, odniosła zwycięstwo w kategorii wiekowej 19-29 lat na dystansie 5 kilometrów, plasując się na pierwszym miejscu.
Nie tak dawno temu, w Skoczowie, Agnieszka Pastor uplasowała się na trzeciej pozycji w kategorii 18-30 lat, pokonując podobny dystans.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematPięć medali Bielskich lekkoatletów na mitingu w Ostrawie. Mateusz Twardak dwukrotnie na podium
Edyta Lewandowska triumfuje pod Babią Górą. Kolejny sukces bielskiej ultramaratonki
Gorący tematSrebrny medal solo i złoto drużynowe w 48-godzinnym biegu. Wielki sukces Edyty Lewandowskiej z Bielska-Białej
Magurka Challenge: czwarta edycja wyzwania dla miłośników gór i aktywnego życia
Grupa biegowa medyków w Bielsku-Białej i Żywcu. „Adrenalina” zaprasza na wspólne treningi
Srebrny medal Mai Chamot na 70. Halowych Mistrzostwach Polski
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











