bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 9 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1342

Historyczny konkurs na Malince

Za nami:

To historyczna wydarzenie w Beskidach. W środę na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malińce zostanie rozegrany konkurs skoków narciarskich w ramach Pucharu Świata.

We wtorek rozpoczęło się pucharowe szaleństwo w Wiśle. Maciej Kot i Kamil Stoch zostali bohaterami pierwszego dnia rywalizacji na skoczni im. Adama Małysza. Maciej Kot wygrał kwalifikacje, a Kamil Stoch był najlepszy na treningu.

W konkursie zobaczymy aż dziewięciu naszych reprezentantów. Obok Kamila Stocha i Macieja Kota na skoczni w Wiśle Malince wystartują: Dawid Kubacki, Krzysztof Miętus, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł, Stefan Hula, Bartłomiej Kłusek i Łukasz Rutkowski.

Aby ułatwić kibicom dotarcie oraz powrót z zawodów, Koleje Śląskie - jako oficjalny przewoźnik Konkursu Pucharu Świata - zaplanowały dodatkowe połączenie kolejowe. Pierwszy pociąg rozpocznie swój bieg w Gliwicach, by przez Katowice, Tychy i Skoczów dojechać do stacji Wisła Uzdrowisko. Drugi wyjedzie ze stacji Sosnowiec Główny, by od Katowic dojechać na miejsce tą samą trasą.

Początek zawodów o godzinie 20:30. Transmisja z historycznego konkursu w Wiśle na antenie TVP1 oraz Eurosport.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.