bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Sport

  • 16 maja 2022
  • wyświetleń: 509

[FOTO] 6 medali zawodników Atemi podczas Grand Prix Śląska

Po raz dwunasty Klub Sportowy LZS Karate Głubczyce był organizatorem Grand Prix Śląska Polsko-Czeskiego w Karate. Zawody odbyły się w sobotę 14 maja w miejscowej Hali Sportowej przy ul. Olimpijskiej.

6 medali zawodników Atemi podczas Grand Prix Śląska - 14.05.2022 · fot. Atemi Bielsko-Biała


Bielski klub Atemi reprezentowany był przez siódemkę najmłodszych zawodniczek i zawodników, którzy w konkurencjach indywidualnych kata i kumite zdobyli 6 medali, w tym: 1 złoty, 3 srebrne 
i 2 brązowe!

Złotym medalistą sobotnich zawodów został Maksymilian Ryś, który wygrał konkurencję kumite indywidualne chłopców 8-9 lat w kategorii wagowej (-30kg). Na drugim miejscu uplasował się Artem Rozhok. Maksymilian wywalczył również srebrny medal w konkurencji kata indywidualne.

Do srebrnych medalistów dołączyła również Iga Ryś, która drugie miejsce wywalczyła w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat.

Zdobywcami trzecich miejsc zostali: Stanisław Żabnicki w konkurencji kumite fantom chłopców 7 lat oraz Natasza Kwiatkowska w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat w kategorii wagowej (+40kg).
Na 7. miejscu uplasowały się: Zlata Korobkova i Anna Kwaśny, które rywalizowały w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat w kategorii wagowej (-30kg).

W zawodach wzięło udział około 230 zawodniczek i zawodników z 23 klubów z Polski, Czech 
i Ukrainy.

mp / bielsko.info
źródło: Atemi Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.