Wiadomości

  • 9 maja 2024
  • wyświetleń: 584

Mistrzostwa Europy w karate w Bielsku-Białej! Przyjadą najlepsi europejscy młodzi karatecy

Od 7 do 9 lutego przyszłego roku w hali pod Dębowcem odbywać się Mistrzostwa Europy młodzieżowców, kadetów i U21 w karate. Przyjechać ma około 1200 zawodników z 50 państw.

W Bielsku-Białej odbędą się Mistrzostwa Europy młodzieżowców, kadetów i U21 w karate!
W Bielsku-Białej odbędą się Mistrzostwa Europy młodzieżowców, kadetów i U21 w karate! · fot. Mateusz Brzeski / UM Bielsko-Biała


Obecnie w chorwackim Zadarze odbywa się seniorski europejski czempionat, na którym startuje między innymi Anna Kowalska z bielskiego Klubu Sportów Azjatyckich Atemi. Na miejscu obecni są także organizatorzy przyszłorocznych Mistrzostw Europy młodzieżowców, kadetów i U21, którzy promują imprezę.

Na stanowisku bielszczan gościli właściwie wszyscy prezesi europejskich, narodowych federacji, a także zawodnicy i trenerzy z całej Europy. W świat poszły filmy, zdjęcia zrobione na bielskiej ściance i informacje o możliwościach hotelowych miasta.

kr / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.