bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Sport

  • 10 listopada 2021
  • wyświetleń: 1262

Podbeskidzie Bielsko-Biała jest faworytem bukmacherów przed meczem z Widzewem Łódź. Walka o czołówkę Fortuna 1 Ligi

Materiał partnera:

W meczu 17 kolejki spotkań, na boiskach piłkarskiej Fortuna 1 Ligi zespół Podbeskidzia Bielsko-Biała podejmie Widzew Łódź. To będzie bardzo ważny pojedynek dla gospodarzy, którzy po dotychczasowych meczach są na 7 miejscu w tabeli. Wygrana może pozwolić, aby Podbeskidzie Bielsko-Biała znalazło się na miejscach barażowych. Sprawdzamy, jakie rozstrzygnięcie tego meczu przewidują legalni bukmacherzy.

Podbeskidzie Bielsko-Biała jest faworytem bukmacherów przed meczem z Widzewem Łódź. Walka o czołówkę Fortuna 1 Ligi


Ścisk w Fortuna 1 LidzeObecnie liderem rozgrywek jest Widzew Łódź. Najbliższy rywal Podbeskidzia Bielsko-Biała ma na swoim koncie 34 punkty. O 2 „oczka” mniej ma Miedź Legnica, która jest tuż za zespołem z Łodzi. Dalej w Fortuna 1 Lidze robi się bardzo ciasno. Korona Kielce ma 29 punktów, GKS Tychy - 27, po 26 Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz. Z dorobkiem 25 punktów na 7 miejscu plasuje się Podbeskidzie Bielsko-Biała. Punkt mniej ma Odra Opole. ŁKS Łódź i Skra Częstochowa mają odpowiednio - 22 i 20 punktów, ale mają też jeden mecz rozegrany mniej.

Jeśli Podbeskidzie pokona Widzew Łódź, to z pewnością wskoczy na miejsca barażowe (Arka i Sandecja grają mecz bezpośredni), a bukmacherzy dają na to gospodarzom szanse. W przedmeczowych kursach Podbeskidzie Bielsko-Biała jest bardziej doceniane niż Widzew Łódź.

Podbeskidzie faworytem w sobotęBukmacherzy stawiają Podbeskidzie Bielsko-Biała w roli faworyta sobotniego meczu z Widzewem. Czy jednak słusznie 7 ekipa jest ceniona wyżej niż lider Fortuna 1 Ligi? Patrząc na statystyki meczów obu ekip bukmacherzy mogą mieć rację. Warto też zwrócić uwagę na to, że Widzew Łódź gubi ostatnio punkty w lidze.

BetX - kursy na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Widzew Łódź

Wygra mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2.25, remis - 3.30, Widzew Łódź - 2.90
1. połowa: Podbeskidzie Bielsko-Biała - 3.05, remis - 2.15, Widzew Łódź - 3.70
2. połowa: Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2.65, remis - 2.55, Widzew Łódź - 3.20

Fortuna - kursy na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Widzew Łódź

Wygra mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2.36, remis - 3.42, Widzew Łódź - 3.00
1. połowa: Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2.88, remis - 2.16, Widzew Łódź - 3.55
2. połowa: Podbeskidzie Bielsko-Biała - 2.64, remis - 2.45, Widzew Łódź - 3.25

Trzeba też zaznaczyć, że Widzew Łódź zdecydowanie lepiej w trwającym sezonie Fortuna 1 Ligi gra na własnym terenie. Wyjazdy to sinusoida i tu Podbeskidzie może upatrywać swojej szansy na powodzenie. Z drugiej strony samo Podbeskidzie Bielsko-Biała nie jest u siebie zespołem nie do pokonania. Obecny bilans spotkań przy ul. Rychlińskiego to 4 wygrane, 1 remis i 3 porażki. Bilans solidny, ale na pewno nie idealny.

Jedno jest pewne - jeśli Podbeskidzie Bielsko-Biała chce ugrać coś u siebie z Widzewem Łódź, to musi zagrać skuteczniej niż w ostatnim meczu w Gdyni. Jeśli jednak Kamil Biliński, który jest liderem klasyfikacji strzelców Fortuna 1 Ligi, znów postraszy rywali, to ogranie lidera jest możliwe.

Zakończyć rok w czołówceCelem Podbeskidzia Bielsko-Biała na końcówkę tego roku powinno być zajęcie jak najlepszego miejsca przed rundą wiosenną Fortuna 1 Ligi. Do końca 2021 zespół Podbeskidzia u siebie zagra jeszcze trzykrotnie, a więc bukmacherzy tacy jak BetX czy Fortuna powinni dawać drużynie z Bielska-Białej spore szanse na sukces. Tym bardziej, że rywalami będą niżej notowane zespoły. Poza najbliższym meczem, kiedy Podbeskidzie Bielsko-Biała odwiedzi Łódź.

Później jednak przyjdą mecze z Górnikiem Polkowice i GKS-em Katowice, choć akurat ten drugi zespół notuje ostatnio wzrost formy. Między spotkaniami na własnym terenie Podbeskidzie Bielsko-Biała czeka jeszcze wyjazd do Opola na mecz z Odrą. Jeśli jednak Podbeskidzie będzie w stanie postawić się Widzewowi Łódź to BetX, Fortuna i inni bukmacherzy i w tym przypadku mogą dawać zespołowi z Bielska-Białej spore szanse na sukces.

Bukmacherzy Fortuna i BetX działają w Polsce legalnie. Gra u nielegalnych bukmacherów zagrożona jest karą. Hazard wiąże się z ryzykiem. 18+