bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 3 listopada 2015
  • 8 listopada 2015
  • wyświetleń: 1389

„Niedzielne bajeczki” w CH Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Już w najbliższą niedzielę CH Sarni Stok zaprasza na kolejne bezpłatne przedstawienie teatralne z powiązanymi tematycznie animacjami ruchowo-warsztatowymi dla dzieci pod nazwą „Niedzielne bajeczki”.

Najbliższy spektakl pod tytułem "Spółka kota z myszą”, odbędzie się 8 listopada o godz. 16.00. Scenariusz bajeczki został oparty na ludowej baśni napisanej przez braci Grimm. W roli głównej oczywiście zobaczymy chytrego kota i gościnną mysz, a także niespodziewanego bohatera, którego nie sposób odnaleźć w oryginale bajki. Co z tego wyniknie? - zobaczcie sami. Po spektaklu zapraszamy na warsztaty związane tematycznie z bajeczką.

Uwaga! Przedstawienie odbędzie się na pasażu, w okolicy Placu Zabaw Fikołek!

Podczas 11 spotkań zaplanowanych na miesiące sierpień 2015 r. - styczeń 2016 r., dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi opowieściami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach, takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz doskonale znane, klasyczne bajki. Odtwórcami ról są prawdziwi aktorzy. „Niedzielne bajeczki” to także czas, który rodzice mogą spędzić tylko z dzieckiem. Czas dla rodziny na wzmacnianie więzi z dzieckiem, na wspólne przeżywanie emocji i zdobywanie nowych doświadczeń.

Terminy „Niedzielnych bajeczek” w II półroczu 2015:
  • 22 listopada,
  • 5, 6, 20 grudnia
  • 3 stycznia (spektakl i finał II edycji konkursu).


Uwaga - rodzinny konkurs! Dla aktywnych i lojalnych widzów Organizator przewidział dodatkową atrakcję, w której do wygrania będzie wycieczka dla całej rodziny o wartości 2500 zł. Za minimum 6 pieczątek dokumentujących uczestnictwo w teatrzykach, będzie przysługiwało prawo wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy ułożyć rymowankę zaczynającą się od zdania: „Z teatrem wycieczki... " Spośród zgłoszeń Jury wyłoni najciekawszą odpowiedź. Nagroda zostanie wręczona w dniu finału 3 stycznia 2016 r.

Więcej informacji na stronie www.sarnistok.pl oraz facebook.com/sarnistok.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj