Rozrywka

  • 30 października 2015
  • 8 listopada 2015
  • wyświetleń: 1562

Wokół Festiwalu Poezji Słowiańskiej

Za nami:

Przed nami 90. Bielska Edycja Krakowskiego Salonu Poezji, która odbędzie się pod hasłem: „Wokół Festiwalu Poezji Słowiańskiej”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 8 listopada o godzinie 11.00. Wstęp wolny.

Gośćmi Salonu będą poeci zaproszeni na VIII Festiwal Poezji Słowiańskiej: Magdalena Węgrzynowicz-Plichta z Krakowa - poetka, socjolog, pedagog, redaktor, wydawca; urodzona w Warszawie, wieloletnia Prezes Krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich; Aleksy Wróbel z Londynu - poeta, animator kultury, kompozytor, członek Zarządu Związku Pisarzy Polskich na Obczyźnie; założyciel i lider grupy artystycznej KaMPe, organizator Festiwali Poezji Słowiańskiej w Anglii oraz Romuald Mieczkowski z Wilna - poeta i pisarz, wydawca i redaktor pisma „Znad Wilii”, animator kultury, członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich, jeden z założycieli Fundacji na Rzecz Mediów Polskojęzycznych Zagranicą „W-Z” (Wschód-Zachód) w Warszawie.

Wiersze zaprezentują artyści związani ze Stowarzyszeniem Centrum Sztuki Kontrast - organizatorem bielskiego Salonu.

BM / bielsko.info

źródło: Galeria Bielska BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj