bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Rozrywka

  • 19 sierpnia 2015
  • 30 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1188

Festiwal Dzwoneczka w kinie Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Koniec sierpnia w kinach Helios będzie wyjątkowy! W weekendy 22-23 sierpnia oraz 29-30 sierpnia zagramy aż cztery filmy z przygodami najwspanialszej wróżki na świecie - Dzwoneczka. Dodatkowo, seansom towarzyszyć będą konkursy z nagrodami!

Festiwal Dzwoneczka w kinie Helios


Czarodziejski Festiwal Dzwoneczka skierowany jest do najmłodszych Widzów, którzy kochają dobrą zabawę, przygody i uwielbiają… marzyć.

Wydarzenie podzielone zostało na dwie weekendowe odsłony. Podczas pierwszej (22 sierpnia) zagramy film „Dzwoneczek i uczynne wróżki” - godz. 15.00 , a już dzień później (23 sierpnia) - „Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł” - godz. 15.00.

KONKURS:

Aby zdobyć jedno podwójne zaproszenie na sobotę oraz jedno na niedzielę wystarczy w komentarzu pod artykułem wymienić dwa imiona najbliższych przyjaciółek Dzwoneczka.

Bilety wygrają dwaj czytelnicy zalogowani przez Facebooka, którzy jako pierwsi udzielą poprawnych odpowiedzi.


Zaproszenie na sobotni seans wygrywa Justyna Puzoń.


Podczas kolejnego weekendu wyświetlimy film „Dzwoneczek i tajemnica piratów” (29 sierpnia), a jako ostatnią część przygód wróżki, którą pokochali mali Widzowie na całym świecie na ekranach kin Helios zobaczyć będzie można „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” (30 sierpnia). Zaproszenia na te seanse rozdamy już za tydzień.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj