bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 18 sierpnia 2015
  • 21 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1543

Dwa Nocne Maratony w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Już 21 sierpnia o godzinie 22.00 w kinie Helios rozpoczną się dwa różne maratony filmowe. Równocześnie, obok siebie niezapomnianą filmową noc spędzą fani horrorów i miłośnicy ekranizacji książki J.R.R. Tolkiena - Hobbita!

Pierwsza propozycja to przerażająca noc z ulubionymi przez widzów Nocnych Maratonów Filmowych horrorami! Premierowo zaprezentowany zostanie film: „SINISTER 2” oraz „SINISTER”, „KOBIETA W CZERNI” i „ANIOŁ ŚMIERCI”!

Tej samej nocy kina Helios zabiorą swoich Widzów w niezwykłą podróż w towarzystwie Bilbo Bagginsa, Gandalfa i wielu innych magicznych postaci. Zobaczyć będzie można wszystkie trzy części filmowej adaptacji książki J.R.R. Tolkiena, zrealizowanej z ogromnym rozmachem i zapierającymi dech w piersiach efektami.

Dwa Nocne Maratony w Heliosie


Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na wybrany seans NMF w kasach kin oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/dwa_nmf.

Konkurs

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj