Reklama

Rozrywka

  • 27 czerwca 2015
  • 29 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2094

Koncert XXANAXX w Bielsku-Białej!

Za nami:

Wyjątkowa propozycja koncertowa na dobry początek wakacji! Prawdziwa petarda, niesamowita moc, zjawisko na elektronicznej scenie muzycznej. XXANAXX wystąpi w Bielsku-Białej!

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 29 czerwca o godzinie 20.00 w Galerii Bielskiej BWA. Koszt biletów to 45 zł za miejsca stojące. Bilety do nabycia w Klubokawiarni Aquarium (I piętro Galerii Bielskiej BWA). Organizator: Stowarzyszenie Kulturalne „Sonata", współorganizatorzy: Galeria Bielska BWA, Fundacja Kultury „Kalejdoskop", Klubokawiarnia Aquarium.XXANAXX - to duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się, gdy Klaudia Szafrańska rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał Wasilewski poszukiwał zaś wokalistki o nietypowym głosie. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2012 roku, odkąd zaczęli razem tworzyć. Jeszcze w tym samym roku w grudniu światło dzienne ujrzał ich singiel zatytułowany "Disappear". Zespół był nominowany w wielu plebiscytach za 2013 rok jako debiut oraz odkrycie roku. Uczestnik wielu festiwali w Polsce i za granicą m.in Open'er Festival, Audioriver, Tatarak, Selector, Malta Festival czy też The Great Escape.

Podczas koncertu prezentowane będą utwory z debiutanckiego albumu „Triangles", który ukazał się w maju 2014 roku.

BM / bielsko.info

źródło: Galeria Bielska BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj