Reklama

Rozrywka

  • 25 czerwca 2015
  • 28 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2387

Niedzielne bajeczki w Sarnim Stoku

Za nami:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na ostatni spektakl wiosennego cyklu Niedzielnych bajeczek, zatytułowany „Historia Dr Dolittle".

bajeczki


Spektakl odbędzie dzisiaj o godzinie 16.00. Jest to adaptacja bajki o pewnym doktorze, który odkrył, że potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Bajka pełna jest zabawnych sytuacji, tańca i zwierzakowej interakcji z publicznością.

W niedzielę nastąpi również finał konkursu, w którym można wygrać wycieczkę dla całej rodziny o wartości 2500 zł! Jeśli uczestnikom przedstawień udało się zebrać 7 pieczątek na karcie konkursowej i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe oraz do dnia 21 czerwca wrzucić kupon do urny wystawionej w Info Punkcie, mają szansę na wygraną w postaci rodzinnej wycieczki. Spośród wszystkich zgłoszeń konkursowych Jury wybierze najciekawsze hasło konkursowe, a nazwisko zwycięskiej rodziny ogłosi już w najbliższą niedzielę, po spektaklu teatralnym. Więcej informacji na temat konkursu w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej CH Sarni Stok oraz w siedzibie Organizatora.

bajeczki


Cykl przedstawień „Niedzielne bajeczki” to dwie godziny doskonałej zabawy, podczas których dzieci uczyć się będą o takich wartościach jak przyjaźń, pomaganie innym, zaufanie czy bezpieczeństwo. To także czas, który rodzice mogą spędzić tylko z dzieckiem, wspólnie przeżywać emocji i zdobywać nowe doświadczenia.

Szczegóły na stronie http://www.sarnistok.pl oraz facebook.com/sarnistok.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj