Reklama

Rozrywka

  • 24 czerwca 2015
  • 27 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2253

Kobieca Sobota w Sarnim Stoku

Za nami:

W sobotę w godzinach od 13.00 do 19.00 Centrum Handlowe zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Kobiece Soboty”.

W związku ze zbliżającymi się wakacjami hasłem przewodnim akcji będą „Aktywne podróże”. Na klientki czekać będą przedstawicielki ze Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet. Zaprezentowany zostanie niezbędnik podróżnika, letnie stylizacje oraz popularne sporty letnie. W związku z otwarciem drogerii Hebe dodatkowo klientki będą mogły skorzystać z usługi darmowego makijażu. Do rozdania w konkursach w czasie akcji są również nagrody w postaci pakietów SPA ufundowane przez Hotel Meta w Szczyrku. W sklepach Centrum Handlowego na klientki czekają specjalne oferty promocyjne.

Przypominamy również o trwającym w czasie całego cyklu konkursie. Warto uczestniczyć w każdym spotkaniu i zbierać pieczątki potwierdzające udział w akcji. W finale akcji - 9 stycznia będzie można wygrać zakupy ze stylistką o wartości 3 000 zł!

-----

Idea ”Kobiecych Sobót” skierowana jest do Kobiet, które chcą spędzić interesujący dzień w nietypowy sposób, skorzystać z usług profesjonalistów oraz poznać inne ciekawe kobiety. Są to bowiem spotkania realizowane przez kobiety, z myślą o kobietach! A każde spotkanie realizowane jest pod innym hasłem, m.in. moda, macierzyństwo, kobiecy biznesu, kulinaria.

Celem zapewnienia komfortu uczestniczkom, które są mamami, organizator zapewnił kącik malucha, działający w strefie imprezy, w którym opieką nad dziećmi zajmie się specjalnie zatrudniona w tym celu animatorka.

Terminy i tematyka kolejnych „Kobiecych Sobót”:
  • 26.09 „Przystanek: Jesienna Moda”,
  • 24.10 Przystanek: Kobiecy Biznes”,
  • 28.11 Przystanek: Kulinarne Wariacje”,
  • 09.01 Przystanek: Karnawałowe Wariacje”.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj