Reklama

Rozrywka

  • 15 czerwca 2015
  • 21 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1118

Filmowy Poranek ze Scooby Doo

Konkurs:

Kino Helios zaprasza na najbliższy seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo, który odbędzie się w niedzielę, 21 czerwca o godzinie 10.30. Po raz pierwszy na dużym ekranie obejrzymy film długometrażowy Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora!

Projekcję filmów z serii Scooby-Doo! poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej... niezmiennie z dreszczykiem pozytywnych emocji!

Każdy z Was może wziąć udział w nowej zabawie: Akademii Młodych Odkrywców Scooby-Doo! Uczestnik Akademii Młodego Odkrywcy otrzymuje kartę sprawności, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki potwierdzające kompetencje Młodego Odkrywcy Scooby-Doo. Za 6 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka Młodego Odkrywcy Scooby-Doo - potwierdzająca zdobyte umiejętności!

KONKURS:

Chcesz zdobyć podwójne zaproszenie na to wydarzenie?


To proste! Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W jakim kraju powstała bajka Scooby Doo?

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Tym razem do wygrania dwie podwójne wejściówki! Kto pierwszy, ten lepszy!


Filmowe Poranki Scooby Doo

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj