Reklama

Rozrywka

  • 11 czerwca 2015
  • 15 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1121

Specjalny seans z cyklu Kino Konesera

Za nami:

W poniedziałek, 15 czerwca o godzinie 19.45 Kino Helios zaprasza na seans specjalny z cyklu Kino Konesera. Będzie to film dokumentalny, impresja filmowa operująca wyłącznie muzyką i obrazem, pt. „Cząstka Podlasia”.

Podlaski krajobraz to przede wszystkim ostoja dzikich zwierząt i roślin. Jedna z najmniej zagospodarowanych i zanieczyszczonych części Polski. Łąki, pola, lasy, nieco jezior, rzek i bagien stanowią zróżnicowane biotopy niezbędne do życia fauny. Obszary chronionego krajobrazu m.in. Białowieski Park Narodowy, Biebrzański Park Narodowy, a także Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi i Suwalski Park Krajobrazowy to również zbiór wielu zagrożonych gatunków.

Brak dialogów to jeden z największych plusów tego projektu. Jak twierdzą twórcy - (…) nie chcemy robić czegoś co będzie się kojarzyło z filmem promocyjnym. W większości filmów tego typu osoba lektora opowiadająca nam to co widzimy na ekranie rozprasza. Chcemy by widz dał się ponieść obrazom i muzyce, aby nic tego odbioru nie zakłócało.

KonkursWięcej na stronie http://www.czastkapodlasia.pl/

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj