Reklama

Rozrywka

  • 6 czerwca 2015
  • 11 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1701

Spotkanie kulinarne z degustacją

Za nami:

Jesteś smakoszem? Lubisz dobrze zjeść? Weź udział w spotkaniu kulinarnym w Dworku New Restaurant, na którym będziesz mógł udoskonalić swoje umiejętności.

Spotkanie kulinarne z degustacją


Truskawki, ich właściwości odżywcze i lecznicze są ogromne. Poleca się je reumatykom, cierpiącym na schorzenia wątroby, a także nerek - gdyż są moczopędne. Truskawki działają też dobroczynnie na serce: obniżają poziom cholesterolu i ciśnienie tętnicze. Są wskazane dla osób z nadwagą i otyłych. Zawarte w truskawkach minerały i witaminy korzystnie wpływają na włosy, a truskawkowa maseczka wygładza i nawilża cerę.

Abstrahując od właściwości zdrowotnych i upiększających, truskawki są po prostu pyszne. Biorąc pod uwagę wszystkie te aspekty, Dworek New Restaurant zaprasza na pokaz kulinarny, na którym gościem specjalnym będzie nie kto inny jak truskawka.

Spotkanie odbędzie się 11 czerwca o godzinie 19.00. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 10 zł. Konieczna jest rezerwacja miejsc.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Restauracja Dworek" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Restauracja Dworek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Restauracja Dworek" podaj