bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 26 maja 2015
  • 31 maja 2015
  • wyświetleń: 1668

Weekend Dnia Dziecka w Kinie Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Na weekend 30-31 maja Kino Helios przygotowało liczne atrakcje, które z pewnością ucieszą wszystkich widzów - starszych i młodszych. Wśród filmowych propozycji znajdą się animacje dla dzieci, filmy dla młodzieży, a także specjalny seans dla najmłodszych - „Pierwszy raz w kinie”.

„Pierwszy raz w kinie” to wyjątkowy moment dla całej rodziny. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej i przeżywają bajkowe emocje! Światła w salach kinowych zostają przyciemnione, a dźwięk ściszony. Najmłodsi widzowie po raz pierwszy na wielkim ekranie będą mogli zobaczyć przygody swoich ulubionych bajkowych bohaterów: Bolka i Lolka, Reksia, czy Misia Kudłatka.

Przed seansem każdy maluch otrzyma Dyplom Małego Kinomana, po seansie drobny upominek. Na te seanse bilet kupuje tylko opiekun, dzieci są naszymi gośćmi i swój pierwszy bilet do kina otrzymują bezpłatnie.

Seans filmu pt. „Rechotek” - Wielka podróż czasem zaczyna się od żabiego skoku. Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości - nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem - latającą wiewiórką - wyrusza na wyprawę przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Po drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje go pocałunkiem. Tylko jak tu w dżungli znaleźć księżniczkę?

Dzień dziecka w Kinie Helios


Ale to nie koniec atrakcji! W trakcie weekendu na małych widzów czekają liczne niespodzianki w holach kinowych oraz wyjątkowe konkursy przed seansami Rechotka o godzinie 14.00.

Maszyny proste - ich budowanie nie wymaga fachowej wiedzy. Wystarczy dziecięca ciekawość i zapał do pracy, a tego Państwa pociechom na pewno nie brakuje. Klub Kreatywnego Inżyniera FloJaMo pragnie zainspirować najmłodszych konstruktorów, oferując możliwość samodzielnego budowania w oczekiwaniu na ciekawy seans filmowy. Zapraszamy do Galerii Handlowej Sfera - hol kina Helios w dniach 30-31 maja w godzinach 9.00-17.00.

Dodatkowo w sobotnie przedpołudnie w godzinach 10.00-14.00 do wspólnych zabaw i konkursów najmłodszych zaprosi Akademia Fantastyki. A 30 maja w godzinach 13.00-15.00 zabawy ruchowe w holu kina poprowadzi trener z Socatots.

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj