bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 22 maja 2015
  • 23 maja 2015
  • wyświetleń: 1062

„Kobieca Sobota” w CH Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższą sobotę, 23 maja w godzinach od 13.00 do 19.00 odbędzie się drugie spotkanie z cyklu „Kobiece Soboty”, które z okazji zbliżającego się Dnia Matki realizowane będzie pod hasłem „Sportowa mama”.

Pomyślano także o przyszłych mamach, gdyż specjalnie dla nich przewidziano: stanowisko stylizacji dla kobiet w ciąży, warsztaty wiązania chust, porady specjalistów ze szkół rodzenia, porady trenerki personalnej dla kobiet w ciąży i wiele innych. Z atrakcji będzie można będzie skorzystać w strefie wejścia głównego Centrum Handlowego Sarni Stok od 13.00 do 19.00. W sklepach Centrum Handlowego na klientki czekają specjalne oferty promocyjne.

Idea ”Kobiecych Sobót” skierowana jest do Kobiet, które chcą spędzić interesujący dzień w nietypowy sposób, skorzystać z usług profesjonalistów oraz poznać inne ciekawe kobiety. Są to bowiem spotkania realizowane przez kobiety, z myślą o kobietach! A każde spotkanie realizowane jest pod innym hasłem, m.in. moda, macierzyństwo, kobiety biznesu, kulinaria.

„Kobiece Soboty” w CH Sarni Stok


Celem zapewnienia komfortu uczestniczkom, które są mamami, organizator zapewnił kącik malucha, działający w strefie imprezy, w którym opieką nad dziećmi zajmie się specjalnie zatrudniona w tym celu animatorka.

Terminy i tematyka kolejnych „Kobiecych Sobót”:
  • 27.06. „Przystanek: Aktywne podróże”,
  • 26.09. „Przystanek: Jesienna Moda”,
  • 24.10. Przystanek: Kobiecy Biznes”,
  • 28.11. Przystanek: Kulinarne Wariacje”,
  • 09.01. Przystanek: Karnawałowe Inspiracje ”.


Uwaga konkurs! Warto uczestniczyć w każdym spotkaniu i zbierać pieczątki potwierdzające udział w akcji. W finale akcji, który odbędzie się 9 stycznia 2016 r. będzie można wygrać zakupy ze stylistką o wartości 3000 zł!

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj