bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 19 maja 2015
  • 21 maja 2015
  • wyświetleń: 1070

"Motyl Still Alice" w Kinie Konesera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Jak co tydzień Helios zaprasza na seans z cyklu Kino Konesera, czyli cykliczne pokazy filmowe, filmy wybitnych reżyserów, produkcje nagradzane na międzynarodowych festiwalach, kino niezależne.

W tym tygodniu widzowie zobaczą "Motyl Still Alice". Film opowiada życie dr Alice Howland (Julianne Moore), wykładowczyni Uniwersytetu Columbii jest ono spokojne, ustabilizowane i szczęśliwe. Wraz z mężem (Alec Baldwin) mają troje dorosłych i dorastających dzieci: Annę (Kate Bosworth), Toma (Hunter Parrish) i najmłodszą, Lydię (Kristen Stewart). Kiedy wydaje się, że nic nie zmąci rodzinnego szczęścia, mająca drobne problemy z pamięcią Alice, otrzymuje druzgocącą diagnozę - choruje na rzadką odmianę dziedzicznego Alezheimera. Dramat paraliżuje życie rodziny, Anna jest matką bliźniąt, a każde z dzieci Alice jest zagrożone chorobą.Pokaz odbędzie się w czwartek, 21 maja o godzinie 18.30.

Konkurs

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj