bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 11 maja 2015
  • 14 maja 2015
  • wyświetleń: 997

"Whiplash" w Kinie Konesera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Nie inaczej będzie 14 maja o godzinie 18.30, kiedy widzowie zobaczą film pt. "Whiplash".

14 maja Kino Helios przedstawi widzom amerykański niezależny dramat muzyczny z 2014 roku, w reżyserii i według scenariusza Damiena Chazelle'a pt. Whiplash.Andrew Neiman jest 19-letnim perkusistą jazzowym, który marzy, by być wielkim artystą, choć nie jest pewien, czy jego marzenie kiedykolwiek się spełni. Naznaczony niepowodzeniem pisarskiej kariery ojca, Andrew za wszelką cenę pragnie dostać się do czołówki elitarnego konserwatorium. Terence Fletcher, dyrygent znany ze swojego talentu, ale i drastycznych metod nauczania, zauważa ćwiczącego na perkusji Andrew. Ku jego zaskoczeniu, następnego dnia Fletcher zaprasza go do swojego zespołu. Ta jedna decyzja zmienia na zawsze życie chłopaka.

Konkurs

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj