bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 5 maja 2015
  • 7 maja 2015
  • wyświetleń: 937

Kultura Dostępna: "Jack Strong"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zobaczyć filmu pt. "Jack Strong" możesz przyjść do kina Helios, gdzie w ramach programu "Kultura Dostępna" wyświetlony zostanie ten obraz.

Kino Helios zaprasza na kolejny seans z cyklu Kultura Dostępna. W najbliższy czwartek, 7 maja o godzinie 18.00 widzowie zobaczą film pt. "Jack Strong".

"Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.Partnerami projektu "Kultura Dostępna" są: sieć Kin Helios i Kino Iluzjon oraz dystrybutorzy: NEXT Film, Kino Świat, Solopan, Vue Movie, Forum Film Poland, Against Gravity i Cyfrowe Repozytorium Filmowe. Dzięki temu w 35 kinach na terenie całej Polski w każdy czwartek o godzinie 18.00 do końca 2015 roku odbywać się będą specjalne pokazy polskich filmów, na które bilety będą kosztować 10 zł.


Konkurs

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj