bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 31 marca 2015
  • 24 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1296

Szewczuga Trio wystąpi w Galerii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Za nami:

Autorski projekt wirtuoza gitary basowej Roberta Szewczugi, mającego na swoim koncie współpracę oraz nagrania z czołówką polskiego jazzu i wieloma zagranicznymi artystami, będzie można usłyszeć w kwietniu w Klubokawiarni Aquarium.

Artyści zagrają przed bielską publicznością w piątek, 24 kwietnia o godzinie 19.00. Obok Roberta Szewczugi zagrają: Piotr Wyleżoł (instrumenty klawiszowe) oraz Krzysztof Dziedzic (perkusja). Muzyka wykonywana przez trio to przestrzenne, energetyczne, momentami agresywne rytmy, na warstwie których powstają improwizacje zabierające nas w świat jazzu.Szewczuga Trio, to pierwszy z cyklu tegorocznych koncertów pod hasłem „Muzyka w Aquarium", organizowanych dzięki wsparciu Gminy Bielsko-Biała. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Kultury „Kalejdoskop", a współorganizatorem - Galeria Bielska BWA.

BM / bielsko.info, źródło: Galeria Bielska BWA

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.