bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 27 marca 2015
  • 29 marca 2015
  • wyświetleń: 1372

Avengers: Zjednoczeni w Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

28 i 29 marca pokażemy we wszystkich kinach Helios, premierowo trzy pierwsze odcinki drugiego sezonu serialu Disney XD - „Avengers: Zjednoczeni”. Seanse we wszystkich kinach o 10.00 i 14.00.

Drugi sezon serialu rozpoczyna się od 6 kwietnia na kanale Disney HD. To animowany serial, skierowany głownie dla chłopców.

Serial opowiada o dalszych losach grupy superbohaterów zwanych Mścicielami ( czyli po angielsku Avengers) w skład których wchodzą: Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Hawkeye, Czarna Wdowa i Falcon.
Weekendowe pokazy będą poprzedzone konkursami, w których będzie można zdobyć wyjątkowe figurki Superbohaterów.

KONKURS

Do wygrania mamy jedno podwójne zaproszenie na niedzielny pokaz, do wyboru godzina 10.00 lub 14.00.

Wystarczy w komentarzu pod artykułem odpowiedzieć na pytanie: Jakie kolory widać na tarczy, którą posługuje się Kapitan Ameryka? Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Kto pierwszy, ten lepszy!


Konkurs został zakończony! Podwójne zaproszenie na Avengers: Zjednoczeni w niedzielę, 29 marca otrzymuje Justyna Puzoń. Wejściówkę można odebrać w dniu wydarzenia w kasie kina.


avengers

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj