bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 marca 2015
  • 28 maja 2015
  • wyświetleń: 2935

"Niedzielne bajeczki" w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych i powiązanych tematycznie animacji ruchowo-warsztatowych dla dzieci pod nazwą "Niedzielne bajeczki". Najbliższy spektakl pt. "Żółw i zając" będzie można zobaczyć 26 kwietnia.

"Niedzielne bajeczki" w Sarnim Stoku
"Niedzielne bajeczki" w Sarnim Stoku. · fot. Sarni Stok


Zapraszamy na najbliższy spektakl pod tytułem "Żółw i zając", który odbędzie się w niedzielę, 26 kwietnia o godz. 16.00. W dniu 17 maja odbędzie się przedstawienie pt. "Krzyś bojączka", natomiast 30 maja - „Bazyliszek jakiego nie znacie”.

Dzieci, które zostaną po spektaklu, wezmą udział w ciekawych animacjach i będą miały możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Każde zajęcia poświęcone będą innej tematyce. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zrobienia zdjęć z aktorami.

Podczas spotkań dzieci mogą zapoznać się z wartościowymi bajkami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia oraz doskonale znane, klasyczne bajki, takie jak "Trzy Świnki" czy "Tomcio Paluch". Odtwórcami ról są m.in. prawdziwi aktorzy.

bajeczki


„Niedzielne bajeczki” to dwie godziny doskonałej zabawy, podczas których dzieci uczyć się będą o takich wartościach jak przyjaźń, pomaganie innym, zaufanie czy bezpieczeństwo. To także czas, który rodzice mogą spędzić tylko z dzieckiem. Czas dla rodziny na wzmacnianie więzi z dzieckiem, na wspólne przeżywanie emocji i zdobywanie nowych doświadczeń. Na I półrocze 2015 roku zaplanowanych jest jedenaście spektakli.

Dla wiernych i aktywnych widzów Organizator przewidział dodatkową atrakcję, w której do wygrania będzie wycieczka dla całej rodziny o wartości 2500 zł. Za minimum 7 pieczątek dokumentujących uczestnictwo w teatrzykach, będzie przysługiwało prawo wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy dokończyć zdanie: „Niedzielne bajeczki z Sarnim Stokiem to…” Spośród zgłoszeń Jury wyłoni najciekawszą odpowiedź. W finale akcji w dniu 28 czerwca nagroda zostanie wręczona.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.