bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 17 marca 2015
  • 22 marca 2015
  • wyświetleń: 1102

Poranek filmowy ze Scooby Doo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Konkurs:

Już w najbliższą niedzielę, 22 marca o godzinie 10.30 zapraszamy na kolejny Poranek ze Scooby-Doo w Kinie Helios Bielsko-Biała!

Tym razem obejrzymy „Scooby-Doo! Brygada detektywów cz. 14":
  • Teatr zagłady
  • Obcy są wśród nas
  • Straszliwe stado.


Jak zwykle, oprócz projekcji filmu, gwarantujemy Państwu oraz Państwa Dzieciom moc konkursów, wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji!

KONKURS

Chcesz zdobyć podwójne zaproszenie na to wydarzenie?

To proste! Aby je zdobyć należy w komentarzu pod artykułem dokończyć zdanie: Zbliżają się Święta Wielkanocne Scooby Doo chce upiec z tej okazji pyszne ciasto. Jak myślisz jak je nazwie? Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Kto pierwszy, ten lepszy!


Konkurs został zakończony! Podwójne zaproszenia na Poranek Filmowy ze Scooby Doo w niedzielę, 22 marca otrzymują Paulina Zieleźnik i Anna Czerwionka. Wejściówki można odebrać w dniu wydarzenia w kasie kina.


poranek ze scooby doo


Uwaga: kolejny Poranek Scooby Doo odbędzie się po dłuższej przerwie 12. kwietnia, stąd już teraz życzymy wszystkim Małym Detektywom Radosnych Świąt Wielkanocnych!

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.