Rozrywka

  • 13 marca 2015
  • 27 marca 2015
  • wyświetleń: 2100

Podwójny maraton Harrego Pottera

Za nami:

Jesteś kinomaniakiem? Lubisz Harrego Pottera? Weź udział w marcowych maratonach filmowych organizowanych w Kinie Helios i zobacz wszystkie części powieści fantasy autorstwa brytyjskiej pisarki J. K. Rowling.

Maraton Harrego Pottera cz.1 odbędzie się w piątek, 20 marca. Start o godzinie 22.00, zakończenie 21 marca ok. 8.00. Będzie to pierwsza z nocy, w której śledzić będziemy przygody Harrego Pottera i jego przyjaciół w czterech pierwszych częściach filmu. Zagramy „Kamień Filozoficzny”, „Komnatę Tajemnic”, „Więźnia Azkabanu” i „Czarę Ognia”. A to dopiero wstęp, bo ciąg dalszy już tydzień później!

Konkurs27 marca w Kinie Helios zobaczymy cztery ostatnie części filmu tj. „Zakon Feniksa”, „Książę Półkrwi” i obie części „Insygnia Śmierci”. Start o godzinie 22.00, zakończenie następnego dnia o 8.00.

Konkursnmf harry potter


Przypominamy!
Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zakupu biletów można dokonywać w kasach kin i na stronie internetowej: http://www.helios.pl/7,Bielsko-Biala/StronaGlowna/.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj