Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 13 marca 2015
  • 3 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1298

Kiermasz wydawnictw w Galerii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Za nami:

Galeria Bielska BWA zaprasza na przedświąteczny kiermasz wydawnictw w dniach 14 marca - 3 kwietnia codziennie od 10.00 do 18.00. Wybrane katalogi i albumy można będzie kupić nawet za pół ceny. Kartki z reprodukcjami po 10 groszy. Plakaty tylko za złotówkę!

Kiermasz będzie jedyną okazją do kupienia za pół ceny (po 20 zł) wyjątkowych albumów, docenianych przez znawców tradycji malarskich Bielska-Białej - są to monografie Jana Grabowskiego (w językach polskim i angielskim) i Kazimierza Kopczyńskiego (teksty w języku polskim, angielskim i niemieckim), nieżyjących już malarzy, działających w grupie twórczej Beskid (1961-1987). Albumy są bogato ilustrowane zdjęciami dokumentalnymi i kolorowymi reprodukcjami obrazów, zawierają katalog prac oraz ciekawe teksty poświęcone życiu i twórczości artystów.

Także za pół ceny można będzie kupić najnowsze katalogi ostatnich edycji ważnych cyklicznych przeglądów malarstwa i sztuk wizualnych, jakie organizuje Galeria Bielska BWA: 41. Biennale Malarstwa „Bielska Jesień 2013” oraz katalog 3. Bielskiego Festiwalu Sztuk Wizualnych 2014 (oba po 15 zł).

Fani bielskich twórców ucieszą się z kiermaszowej okazji do tańszego kupienia katalogów wystaw malarstwa Krzysztofa Kokoryna „Dzik” czy Kariny Czernek „Szeptem widzenie” - katalogi posiadają twarde okładki, zachęcają dużymi, kolorowymi reprodukcjami obrazów (po 10 zł!).

Kuszące są niższe ceny katalogów wystaw znanych artystów, m.in. rzeźbiarki Agaty Agatowskiej czy wybitnego ilustratora i rzeźbiarza Józefa Wilkonia, katalogu Krzysztofa Grusego i Pawła Hajncla pt. „Wybór listów 2007-2008”, katalogów malarstwa Karoliny Zdunek, Joanny Stańko oraz głośnej w Polsce wystawy „Mit i melancholia”, a także książki Jerzego Truszkowskiego „Post Partum Post Mortem” - o polskich artystach awangardowych w społeczeństwie socjalistycznym.

Uwaga! Z obniżonych cen mogą skorzystać tylko goście kiermaszu. Katalogi, plakaty i kartki będą eksponowane na specjalnych regałach w godzinach otwarcia galerii, codziennie od 10.00 do 18.00.

Więcej o katalogach i albumach na stronie internetowej Galerii.

BM / bielsko.info, źródło: Galeria Bielska BWA

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.