bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 28 sierpnia 2011
  • 18 października 2011
  • wyświetleń: 2999

Gruziński Teatr Tańca w BCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Gruziński Teatr Tańca wystąpi w Bielskim Centrum Kultury 18 października o godzinie 19.00.

teatr


Przyjeżdżają do Polski po raz pierwszy. W Bielskim Centrum Kultury wystąpi Georgian Dance Theatre Legacy, czyli Gruziński Teatr Tańca. W Bielsku-Białej artyści z Gruzji zaprezentują niezwykły, energetyczny show. Prosto po trasie koncertowej na kontynencie południowo-amerykańskim, która zakończyła się ogromnym sukcesem, po raz pierwszy Gruziński Teatr Tańca będzie miał zaszczyt wystąpić w Polsce.

Projekt narodził się z inicjatywy laureatek światowych festiwali - bliźniaczek o fascynującej urodzie - Maki i Eki Vacheishvili, które założyły zespół w 2000 roku. W roku 2006 Georgian Dance Show Theatre Legacy zdobył prestiżową nagrodę „Gold Eagle”, a każdy z członków został nagrodzony złotym medalem.

Bogactwo choreografii i porywająca muzyka sprawiają, że niepowtarzalne widowisko na długo pozostaje w pamięci. Ekspresja i dynamizm tańca w cudowny sposób wyrażają wszelkie możliwe ludzkie uczucia i emocje: miłość, zazdrość, radość i pożądanie. Artyści swoim tańcem potrafią malować różnorodne obrazy piękna i obyczaju Gruzji, na które miały wpływ kultura grecka, arabska i rosyjska. Dodatkowym atutem tego wspaniałego show są przepiękne kostiumy rodem z Baśni tysiąca i jednej nocy. Jednym słowem: niepowtarzalne widowisko, które oszałamia widza!

Bilety w cenie 100 zł.

olik / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Beskidzkie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj