bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 31 marca 2012
  • 12 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 3769

Kabaret Mumio wystąpi w BCKu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

12 kwietnia (czwartek) w Bielskim Centrum Kultury odbędzie się zorganizowany przez Fundację Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „Nadzieja” charytatywny spektakl Kabaretu Mumio.

Reklama

Mumio


Bilety na koncert będą rozprowadzane w formie cegiełek o wartości 40 zł, a w czasie koncertu zostanie zorganizowana zbiórka publiczna. Wszystkie środki finansowe, które zostaną pozyskane w ramach spektaklu zostaną przeznaczone na rozbudowę Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Młodzieży "Nadzieja".

Program realizowany w  Ośrodku skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 13-18 lat uzależnionych od środków psychoaktywnych, m.in. od narkotyków, dopalaczy, alkoholu. Leczenie odbywa się w systemie stacjonarnym i trwa ok. 1 roku.

Ośrodek dysponuje obecnie 32 miejscami, ale zapotrzebowanie na ten rodzaj pomocy jest znacznie wyższe, o czym świadczy duża liczba oczekujących na przyjęcie do Ośrodka.

Rozbudowa Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Młodzieży „Nadzieja” spowoduje zwiększenie liczby miejsc w Ośrodku do 40. Zostanie on dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, możliwe będzie też rozszerzenie programu terapii o zajęcia psychodramy - nowoczesna metoda, która jest najbardziej obiecującym kierunkiem w psychoterapii w zakresie pracy z młodzieżą uzależnioną. Przy ośrodku uruchomiona zostanie poradnia dla dzieci i młodzieży uzależnionej.

Rezerwacja biletów na spektakl Kabaretu Mumio jest możliwa: telefonicznie pod numerem (33) 816 07 67, mailowo - fundacja@nadzieja.bielsko.pl, a także na stronie internetowej www.nadzieja.bielsko.pl w zakładce "Kabaret Mumio".

Początek koncert o godz. 18.00.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Beskidzkie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj