bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 28 sierpnia 2011
  • 14 października 2011
  • wyświetleń: 2589

Artur Dutkiewicz w BCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Artur Dutkiewicz wystąpi w Bielskim Centrum Kultury 14 października o godzinie 19.00.

Artur Dutkiewicz
Artur Dutkiewicz


Artur Dutkiewicz to jeden z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych zaprezentuje w Bielskim Centrum Kultury jazzowe wersje mazurków. Artysta jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Adam Dutkiewicz to laureat konkursów: Pianistów Jazzowych w Kaliszu, Improwizacji Jazzowej w Katowicach, Jazz nad Odrą, Jazz Jantar. Jest finalistą prestiżowego konkursu Theloniousa Monka w Waszyngtonie 89.

Koncertował z wybitnymi muzykami jazzowymi i bluesowymi: z Tomaszem Szukalskim, z którym grał przez dwadzieścia lat tworząc Szukalski Dutkiewicz Duo oraz Kwartet Tomasza Szukalskiego, z Tadeuszem Nalepą, z którym nagrał dwie płyty a także z Urszulą Dudziak, Grażyną Auguścik, Deborah Brown, Lorą Szafran, Michelle Hendrics, Carlosem Johnsonem, Zbigniewem Namysłowskim, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Jorgosem Skoliasem, Darkiem Oleszkiewiczem, Hiramem Bullockiem.

Brał udział w najważniejszych europejskich festiwalach jazzowych - od Hamburga i Hagi po Mediolan, Kopenhagę, Wiedeń i Rzym.

Lista miejsc gdzie koncertował jest imponująca - Los Angeles, Hawana, Moskwa, Pekin, Lima. Jego muzyka rozbrzmiewa w salach koncertowych całego świata.

Bilety w cenie 40 zł (normalny) oraz 20 zł (ulgowy - emeryci, dzieci i młodzież szkolna).

olik / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Beskidzkie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj