bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 4 marca 2015
  • wyświetleń: 896

"Birdman" w Kinie Konesera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Już w najbliższy poniedziałek (9 marca) widzowie Kina Konesera zapoznają się z historią zapomnianego aktora, który niegdyś grał postać kultowego superbohatera, a teraz walczy ze swoim ego, próbując odzyskać sławę i rodzinę.Pokaz filmu pt. "Birdman" odbędzie się w poniedziałek, 9 marca o godzinie 18.30 w Kinie Helios.

Riggan Thomson (Michael Keaton) postanawia wystawić na Broadwayu sztukę. Ma nadzieję, że to pomoże mu wskrzesić karierę, którą zbudował na roli kinowego superbohatera. Czy dzięki teatrowi udowodni światu i sobie, że jest artystą, a nie przebrzmiałą hollywoodzką gwiazdą? Tuż przed premierą odtwórca głównej roli ulega tajemniczemu wypadkowi. Jego sceniczna partnerka, Leslie (Naomi Watts) sugeruje zatrudnienie popularnego Mike'a Shinera (Edward Norton). Riggan nie ma przekonania, ale zgadza się, bo jego przyjaciel, a zarazem producent przedstawienia, Jake (Zach Galifianakis) naciska, by zaangażować aktora, który przyciągnie dużą widownię. Na domiar złego Riggan ma problemy ze swoją dziewczyną, Laurą (Andrea Riseborough), córką i asystentką, Sam (Emma Stone), która dopiero wyszła z odwyku i byłą żoną, Sylvią (Amy Ryan).

Konkurs

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.