bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 3 marca 2015
  • 17 marca 2015
  • wyświetleń: 1896

Fisz Emade w Galerii Bielskiej!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Za nami:

W połowie marca w Galerii Bielskiej BWA odbędzie się koncert popularnej formacji Fisz Emade Tworzywo - tworzonej przez braci Bartosza i Piotra Waglewskich - prezentującej muzykę w stylistyce hiphopowej.

Fisz Emade zagra w Bielsku 16 i 17 marca o godzinie 19.00. Bilety w cenie 45 zł do nabycia w Klubokawiarni Aquarium oraz pod numerem 513-726-630.Przez lata bracia przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, zawsze dbając o wysoki poziom i zaangażowanie. W Galerii Bielskiej BWA w Bielsku-Białej bracia zaprezentują materiał ze swojego najnowszego albumu pt. „Mamut”, okrzykniętego polską płytą roku 2014 w rankingu „Gazety Wyborczej”. Utwory z płyty znajdują się na czołowych miejscach Listy Przebojów Trójki („Ślady”, „Pył”). W albumie nie brakuje piosenek inspirowanych brzmieniami lat 80. i 90. i muzyką elektroniczną tamtych lat.

Organizatorami koncertu są: Stowarzyszenie Kulturalne „Sonata”, Galeria Bielska BWA, Fundacja Kultury „Kalejdoskop” i Klubokawiarnia Aquarium.

BM / bielsko.info, źródło: Galeria Bielska BWA

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj