bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 19 sierpnia 2011
  • 11 września 2011
  • wyświetleń: 3832

Czesław Śpiewa w BCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Czesław Śpiewa wystąpi w Bielskim Centrum Kultury 11 września o 18.00. To będzie jego trzeci koncert w Domu Muzyki. Na poprzednie brakowało biletów.

Czesław Śpiewa
Czesław Śpiewa


Urodził się w Zabrzu, ale kiedy miał 5 lat wyjechał z rodzicami do Danii. Tam zaczął karierę muzyczną. Jest absolwentem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej. Był także właścicielem baru w Kopenhadze. Obecnie mieszka już w Polsce, w Krakowie. W krótkim czasie stał się jednym z najbardziej popularnych wokalistów.
Płyta Debiut, wydana w kwietniu 2008 roku jest już „podwójną platyną”. Sprzedał się w nakładzie ponad 70 tys. egzemplarzy. Największym przebojem z tego krążka był utwór „Maszynka do świerkania”.
Dwa lata po debiucie, w kwietniu 2010 roku, ukazała się druga płyta Czesława zatytułowana Pop. Gościnnie zaśpiewali na niej m.in. Gaba Kulka, Kasia Nosowska i Nergal.
Czesław Mozil także chętnie gościnnie bierze udział w sesjach nagraniowych innych artystów, m.in. zespołów Hey, Acid Drinkers, Hurt, a także Gaby Kulki i Stanisława Soyki.O sukcesie projektu Czesław Śpiewa zdecydowały zapewne zarówno oryginalne teksty, jak i świeża muzyka, grana przez nietypowy skład instrumentalny (m.in. akordeon, skrzypce, fujarki, mandolina). Sam o sobie mówi ”duński Polak o niewyparzonych ustach”. Jego popularność ugruntował udział w jury programy X Factor.

Bilety w cenie 50 zł.

olik / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Beskidzkie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj